Wellness & Spa

INEX OLGICA HOTEL & SPA 5* – Охрид

INEX OLGICA HOTEL & SPA 5*

Локација: Хотел Инекс Горица е лоциран покрај самото Охридско Езеро на патот кон манастирот Св.Наум ,на само 4км од Охрид и 12км од Охридскиот аеродром.
Сместување:117 двокреветни соби (20м2), 6 стандардн апартмани(50м2), 2 Претседателски апартмани (60м2). Сите соби се луксузно опремени според највисоки стандарди, климатизирани, интернет пристап, мини бар, кабловска телевизија и директна телефонска линија.
Услуга: BB (Ноќевање со појдок)
Содржини: 24 часа бар, паркинг, рент а кар, ресторан,хемиско чистење,, интернет. 
Плажа: Има своја плажа.
Спорт и забава: базен, тенис, фудбалско игралиште, сауна, масажа, бесплатен Wi-FI.Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 2 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).