Wellness & Spa

Хотел Дрим 4* – Струга

Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во срцето на градот Струга, Хотел Дрим располага со 196 стилски уредени соби и 4 апартмани.

Нуди приватна плажа и отворен базен на работ на Охридското Езеро. Hотелот Дрим нуди климатизиранo сместување во Струга со бесплатен Wi-Fi, кабловска телевизија и балкон. Хотелот располага со 3 ресторани и бесплатен сопствен паркинг.

Сите сместувачки единици во Дрим располагаат со приватна бања со фен и минибар како стандард. Некои единици имаат спа бања и луксузен мебел во дневната соба.

Можете да ги вкусите традиционалните македонски и интернационални јадења во рестораните на хотелот. Гостите можат да се релаксираат на заедничката тераса и да користат скара објекти. Децата можат да поминуваат време во детско игралиште.

Ценовник

Цените се изразени во евра и се дадени по лице на ноќ во соодветен тип на соба/ услуга;

-за 5 и над 5 ноќевања 22 еур по лице од ноќ

Политика за деца 0-5,99 години бесплатно, 6-11,99 години 50% попуст
Уплата во МКД по курс 1ЕУР=62 МКД


Туристичка такса е вклучена;
Собите се достапни на барање;