Банско, Понуди Есен / Зима

Grand Hotel Bansko 4*

Гранд Хотел Банско е луксузен хотелски комплекс со 5 ѕвездена функционалност кој нуди широк опсег на услуги за Вашиот одмор. Стручниот тим на Гранд Хотел Банско ви гарантира првокласна услуга и релаксирачка атмосфера 24 часа на ден, 7 дена во неделата. Хотелот е изграден и декориран во модерен стил, во согласност со највисоките стандарди и дизајнерските трендови.

ПОПУСТИ И УСЛОВИ ЗА ДЕЦА
Дете од 0 – 1.99 години – бесплатно – спие во кревет за родители (нема baby cot)
Дете од 0-5.99 години -100%
Дете од 6-11.99 години -50%
Трет Возрасен / Пети возрасен -30%
Цената вклучува:
ноќевање со појадок и вечера на шведска маса
користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања, амам, џакузи, релакс соба
користење на внатрешен акватоничен базен, детски базен и фитнес центар
користење на ски гардеробер, shuttle bus хотел – ски лифт – хотел